Návrh realizace InfoPanels pro sportovní areály

Systém InfoPanels má významné uplatnění také na sportovištích či ve sportovních areálech. Prostřednictvím elektronických informačních displejů poskytne účasníkům utkání či závodů informace nejen o průběhu samotné hry, výsledcích, aktuálním stavu hřišť, překážkách, ale také o počasí, aktualitách a novinkách. Upozorní návštěvníky na další připravované sportovní akce, turnaje, zápasy, nebo je informuje o sportovních výsledcích na jiných hřištích či stadiónech.

Pomocí video prezentace se může během hry na stadiónu, v hledišti, nebo ve VIP salónku nejen přehrát zajímavý turnaj, zobrazit reklama, či inzerce, ale  také informace o přilehlých restauracích, spa- , wellness a fitness centrech.

Nezastupitelnou roli hraje i jako navigátor v areálu, nasměruje fanoušky k jednotlivým vchodům, východům, občerstvením, halám atd. Dokáže zobrazit důležité provozní informace, nebo v případě nebezpečí i alarmní hlášení.

InfoPanels umí také vyhodnotit výsledky a časy jednotlivých závodníků. Naposledy byl k tomuto účelu využit na akci Ještěrka CUP 2009, pořádané společnosti Linde Material Handling.

Díky systému InfoPanels lze jednoduše zmodernizovat sportovní areál a zpříjemnit tak nejen fanouškům, ale i hráčům jejich den.

Přínosy systému InfoPanels pro sportovní areály

  • Směrové tabule k jednotlivým cílům ve sportovním areálu (sportoviště, haly, bazény, občerstvení, obchody pro fanoušky, apod.), orientační plány areálu.
  • Informace o ostatních objektech a zařízeních v prostorách sportovního areálu (masážní salony, fitness, apod.), informace o jejich provozní době a případných změnách.
  • Informace o probíhajících sportovních kláních a směrování k místu jejich konání, časový rozpis programu sportovišť, propagace připravovaných akcí.
  • Zobrazení aktuálních informací o stavech zápasů, či sportovních klání on-line na stadionu či v ostatních prostorách sportovního areálu.
  • Informace o aktuálně otevřených vchodech/východech.
  • Zobrazení reklam a inzerce, ve formě videa, prezentací MS Powerpoint, webových stránek.
  • Zobrazení vysílání internetové televize, vnitřního televizního okruhu, zpráv, videa.
  • Zobrazení aktuálních informací, např. ve formě běžícího textu.
  • Zobrazení upozornění v případě hrozícího nebezpečí a navigace k únikovým východům, zobrazení důležitých provozních informací.