Hotel Intercontinental

Intercontinental Praha

Pětihvězdičkový hotel v centru Prahy na břehu Vltavy a jen pár minut chůze od Staroměstského náměstí je ideálním místem pro konání nejrůznějších konferencí, prezentačních akcí či významných jednání. Jeho původní vnitřní statický orientační systém již nevyhovoval současným trendům,neposkytoval požadované informace a vyžadoval manuální instalaci tištěných informačních bloků. Řešení na bázi systému InfoPanels, které v rámci společné kooperace vyvinuly a dodávají společnosti ELVAC a Mikenopa s využitím technologie Microsoft .NET a Microsoft SQL Serveru, přineslo možnost dynamického zobrazení informací o probíhajících akcích včetně navigace k místu konání, nabízeny jsou funkce multimediálních prezentací, aktuální zprávy a mnohé další užitečné služby.

Reduta - Slovenská filharmonia

Reduta, sídlo Slovenské filharmonie, Bratislava

Budova byla postavena v letech 1913-1919 na místě staré městské sýpky. Projekt zhotovili architekti Dezider Komor a Marcel Jakab. Svého času byla místem zábav, estrád, uměleckých vystoupení a různých společenských shromáždění obyvatel Bratislavy. V současnosti v budově Reduty sídlí Slovenská filharmonie. Součástí dlouhodobé rekonstrukce Reduty, probíhající od roku 2009, bylo také vybavení zvukových studií a doplnění veřejných prostor o informační systém InfoPanels, který návštěvníkům a muzikantům slouží pro zobrazování plánovaných koncertů, akcí pořádaných Slovenskou filharmonií a multimediálních ukázek z akcí předešlých.

Hotel Savannah

Hotel Savannah **** deluxe v Hatích u Znojma je nově vybudovaný mezinárodní hotel poskytující řadu výjimečných služeb. Nabízí nejen komfortní ubytování, ale také nejmodernější vysokokapacitní kongresové centrum, restauraci & bar, konferenční sály, wellness, fitness, svatby, Ajurvédu, spa centrum a vlastní parkoviště. Konfereční sály jsou vybavené systémem InfoPanels a jsou připravené hostit věhlasné vědecké konference i diskrétní obchodní jednání, stejně jako firemní oslavy nebo svatby všech velikostí. Variabilní řešení 8 sálů s kapacitou 15 – 500 osob. Vhodné např. pro firemní večírky, oslavy, svatby apod.

Harmony Club Hotel Špindlerův Mlýn

Společnost Harmony Club Hotely a.s., je společností, která vlastní síť hotelů v oblastech Krkonoše Špindlerův Mlýn, Ostrava a Pardubice s rozsáhlou nabídkou komplexních služeb ubytovacích, stravovacích, konferenčních, dále také s nabídkou sportovních a wellness služeb. Systém InfoPanels je nainstalován v luxusním wellness hotelu Harmony Club, který se nachází přímo na sjezdovce skiareálu Medvědín v malebném městečku Špindlerův Mlýn, v samém centru oblasti Krkonoše.