LCD a OLED displeje

LCD
Profesionální průmyslové displeje pro nejnáročnější použití, určené k montáži na stěnu, stropních podhledů nebo k umístění na širokou nabídku stojanů a držáků. Zobrazovače umožňují 24-hodinový provoz a jsou nabízeny v nejrůznějších velikostech, barevných provedeních a volitelně s interaktivní vrstvou.

Venkovní kiosky

Venkovní kiosky
Klimatizované interaktivní kiosky určené k celoročnímu venkovnímu použití v klimatických podmínkách střední Evropy. Ideální k umístění u exponovaných dopravních uzlů, nejrůznějších venkovních expozic nebo v horských oblastech. Kiosky jsou odolné vůči dešti, poškrábání či případnému vandalismu.

Dveřní infosystém (šatny, konferenční místnosti – afolux PC)

Dveřní infosystém
Elegantní multimediální all-in-one počítače v nejrůznějších velikostech a s vysokým rozlišením, které můžete umístit jednoduše kamkoliv od vstupních prostor, přes šatny, kanceláře, výtahy, výrobní linky až po konferenční místnosti. Díky kompaktnímu designu zaberou minimum místa a ušetří Vás vysokých pořizovacích nákladů.

Telestěna / Systémy zpětné projekce

Telestěna / Systémy zpětné projekce
Moderní špičková technologie v oblasti zpracování obrazu je ideální pro dispečinky s nepřetržitým provozem kde je kladen důraz na vysokou spolehlivost a efektivitu řešení. Umožňuje sestavení videostěny libovolných rozměrů s možností zobrazení až 9 různých signálů na každý panel.

Totemy a designové provedení

Totemy
Vzhled zobrazovacích zařízení je možné přizpůsobit na přání zákazníka tak, aby zobrazovací zařízení byla v harmonii s designem, použitým materiálem a charakterem interiéru či exteriéru.

LED panely

LED
Vynikající zobrazovače pro nepřeberné množství aplikací. Nabízíme různé varianty od jednořádkových a jednobarevných panelů po plnobarevné zobrazovače velkých rozměrů. Výhodou LED panelů je nepřekonatelný jas a kontrast, který zaručí dobrou viditelnost i při venkovním použití, kdy na panel dopadá denní světlo.

Parametry

Tabulka_parametry_displeju